Zaalvolleybal

Teamindeling jeugd

Seizoen 2021-2022 voorjaar

De jeugd van KVA traint op maandag in Sporthal De Pijp (Lizzy Ansinghstraat 88).

Heb je vragen of opmerkingen, mail de Jeugdcommissie.

Jeugd 1: MA1
Training: maandag 18:30 – 20:00
Trainer: Loek
Alice – Aurora – Ekaterina – Fay – Giada – Ivana – Nina – Rayssa – Selena
Jeugd 2: JA1
Training: maandag 18:30 – 20:00
Trainer: Mike
Jahan – Jesse – Kamu – Morris – Ravi – Sietse – Sijmen – Wybren
Jeugd 3: MA2
Training: maandag 18:30 – 20:00
Trainer: Luka
Stella – Puck – Zahara – Lilli – Pauline – Zuzanna – Ana Maria – Isabelle – Yaelle – Hasse
Jeugd 4: MB1
Training: maandag 18:30 – 20:00
Trainer: Henk
Anne-Maaike -Ginger – Jana – Liv – Noa – Solane – Tyara
Jeugd 5: XA5
Training: maandag 17:00 – 18:00
Trainer: Marilou
Ester – Mirna – Merel – Indy – Yaëla – Anika – Zoë – Jasmijn
Jeugd 6: XA6
Training: maandag 17:00 – 18:00
Trainer: Indya/Sander
Dorianas – Duval – Liam – Sami – Seb – Theo – Thibault – Tycho
Jeugd 7
Training: maandag 17:00 – 18:00
Trainer: Henk
Ana – Emma – Esme – Justine – Lara S. -Lara v. T. – Lieve – Mara – Mila – Tara – Zeynep

Teamindeling dames

Dames 1
Niveau: 1e klasse
Training 1: maandag 21:30 – 23:00
Trainer: Mike
Sportcentrum De Pijp
Training 2: vrijdag 20:00 – 21:30
Trainer: Mike
Sporthal ROC RAI
Alinda – Anastasiya – Annika – Dieuwke – Lize – Marloes – Odile – Samira – Ysanne
Dames 2
Niveau: 2e klasse
Training 1: maandag 21:30 – 23:00
Trainer: Taco
Sportcentrum De Pijp
Training 2: vrijdag 20:00 – 21:30
Trainer: Mike
Sporthal ROC RAI
Bente – Dorit – Eline – Ilaria – Isabelle – Karen – Marlie – Myrthe – Ynke – Zsazsa
Dames 3
Niveau: 3e klasse
Training: maandag 21:30 – 23:00
Trainer: Sander
Sportcentrum De Pijp
Tweede training: zie D4
Barbara – Denise – Ezra – Lisa-Milou – Lucy – Luka – Marilou – Ruth – Sigrid – Sonia – Tessa
Dames 4
Niveau: 4e klasse
Training: vrijdag 20:00 – 21:30
Trainer: Michael
Sporthal ROC RAI
Tweede training: zie D3
Annemarijn – Cati – Gina – Ileen – Inês – Liset – Maaike – Maaike – Marlies – Silvia – Tiffany
Dames 5
Niveau: 5e klasse
Training: maandag 21:30 – 23:00
Trainer: Koen
Sportcentrum De Pijp
Tweede training: zie D6
Elora – Laiba – Lisette – Marjolein – Maya – Nienke – Saphira – Selas – Verginia – Wanda
Dames 6
Niveau: 5e klasse
Training: vrijdag 20:00 – 21:30
Trainer: Christian
Sporthal ROC RAI
Tweede training: zie D5
Carla – Debbie – Emily – Mascha – Sanne – Shannon – Yosta

Teamindeling heren

Heren 1
Niveau: Promotieklasse
Training 1: vrijdag 21:30 – 23:00
Trainer: Irene
Sporthal ROC RAI
Training 2: maandag 21:30 – 23:00
Trainer: Irene
Sportcentrum De Pijp
* Met H2
Caner – Cristian – Loek – Michael – Mike – Remco – Ruben – Sinisa – Taco [1] – Wouter [1]
Heren 2
Niveau: 2e klasse
Training: vrijdag 21:30 – 23:00
Trainer: Isabelle
Sporthal ROC RAI
Training 2: maandag 21:30 – 23:00
Trainer: Irene
Sportcentrum De Pijp
* Met H1
Arie – Freek – Ilja – Jan Willem – Joris – Moiko – Patrick – Paul – Wicher
Heren 3
Niveau: 3e klasse
Training 1: maandag 20:00 – 21:30
Trainer: Odile
Sportcentrum De Pijp
Training 2: vrijdag 21:30 – 23:00
Trainer: –
Sporthal ROC RAI
* Met H4
Hamzah – Koen – Lorenzo – Martijn – Peter – Remon – Robin K. – Robin v. A. – Stijn – Sultan
Heren 4
Niveau: 3e klasse
Training 1: maandag 20:00 – 21:30
Trainer: Annika/Indya
Sportcentrum De Pijp
Training 2: vrijdag 21:30 – 23:00
Trainer: –
Sporthal ROC RAI
* Met H3
Florian – Hidde – Junrong – Jurjen – Sander [1] – Stefan – Thijs – Willem – Willem Jan – Wouter
Heren 5
Niveau: 5e klasse
Training: maandag 20:00 – 21:30
Trainer: Marlie
Sportcentrum De Pijp
Training 2: vrijdag 21:30 – 23:00
Trainer: –
Sporthal ROC RAI
Cameron – Dirk – Eyal – Gautier – Horia – Jason – Koen – Peter – Pieter – Sam – Stephan – Thomas
[1] Meetrainer